Bronzérmes lett a magyar válogatott az ejtőernyősök világbajnokságán
- Állapot: Archív
„Egy ilyen mezőnyben óriási eredménynek számít az éremszerzés. Az arabok hatalmas fesztivált rendeztek. Tizenöt ejtőernyős szakágban avattak világbajnokot. Büszke vagyok a magyar csapatra”- mondta a Világjátékok-győztes Asztalos István.

„Ezúttal együtt repültem a helyiek nemzeti kötelékével. Az Egyesült Arab Emírségekben nagyon szeretik a repülést, és azokat a sportágakat, amelyek a repüléshez kötődnek, ez meglátszott az ejtőernyős-világbajnokságon is” – tette hozzá Veres Zoltán.
Forrás: sportime.hu
Tóth Viktor
A www.terepsport.hu oldal főszerkesztője, koordinátora. A X2S TEAM edzője és versenyzője.
1999 óta vegán sportoló, edző. Tereptriatlon korosztályos Európa-bajnoki dobogós, Európa-kupa ezüstérmes, többszörös országos bajnok.
2012 óta az OCR sport magyarországi bevezetésén dolgozik, többszörös Spartan dobogós. 2016-ban alapítója a Magyar OCR Szövetségnek (HOCRA), azóta is aktív szerepet játszik a sportág fejlődésében, a szövetségi munkában.
Két születésüktől vegán gyermek édesapja.
Webhely: www.triatlonedzo.hu/Legfrissebbek a szerzőtől: Tóth Viktor
- Aleksandra Taistra teljesítette az egyik legnehezebb női mászóútvonalat: Alfredo Alfredo (7a/5.11d)
- Nagyatád 2026: Zelinka történelmi győzelme és Gošnjak címvédése az év leghosszabb napján
- Újabb Szőnyi Ferenc kerékpáros csúcs Erdélyben - első Everesting rögtön dobogót ért a Sugás 24-en
- Brutális tempó és mentális harc: Tőkés Imre útja az 54-es kihívás idei győzelméig
- Olimpiai legenda a jéghideg fjordban: Alistair Brownlee drámai ezüstje és egy házaspár kettős dobogója a Norsemanen (+videó)
Hírlevelek feliratkozás
Látogatók
Oldalainkat 326 vendég és 0 tag böngészi



