2024. március 28. Csütörtök  Ma Gedeon, Johanna és Hanna napja van.

Magyar terepfutó sikerek az USA-ban

Erdélyi ZsófiaErdélyi ZsófiaErdélyi Zsófia megkezdte sikeres sportpályafutását az Egyesült Államokban. Alig egy hónapja tanul és versenyez a tengerentúlon, de máris 3 versenyből két dobogós helyet is szerzett - ráadásul a hétvégén pályacsúccsot futott San Diegóban.
14 okt. 2007 Hozzászólás: Hozzászólás

A nehéz pályán Zsófi 21:50.4-as idővel győzött, 5 mp-cel gyorsabban, mint Mimi Hodgins 2005-ben. taktikusan versenyzett, az utolsó 500 m-en lépett el a vezető bolytól és szerezte meg az USC Trojans csapat 5 győzelmét ezen a versenyen.

Zsófia tanulmányai mellett a csapat tagjaként teljes erőbedobással készül az év további versenyeire.